Pierwsze zadanie - Logo projektu

Uczniowie naszej szkoły z kl. 4-6 pracują nad znakiem graficznym projektu "Once upon a time..."/"Dawno, dawno temu..."/. Projekt logo powinien zawierać:

- tytuł projektu w jęzku angielskim;

- grafikę nawiązującą do tematu bajek, legend, baśni związanych z naszym krajem;

- flagi 10 krajów, z których pochodzą szkoły partnerskie: Litwa, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Cypr, Grecja, Holandia, Turcja, Wielka Brytania i Polska.

Format pracy A4, technika dowolna.

Prace prosimy składać do p. I. Weychan, do biblioteki do 12 listopada 2013.

Trzy wyróżnione prace zostaną przesłane drogą mailową do szkoły na Litwie. Tam będzie utworzona prezentacja z nadesłanych prac. Następnie uczniowie ze wszystkich 10 szkół będą mogli oddawać głosy na najciekawszy projekt z wyjątkiem prac ze swojej szkoły. Logo, które otrzyma największą ilość głosów zostanie ogłoszone oficjalnym logo "Once upon a time" i będzie umieszczane na wszystkich produktach i pracach powstałych w czasie trwania projektu.