Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, że potrafią bezinteresownie pomagać innym.

Pod koniec października 2021 roku Szkolny Klub Wolontariatu prowadził zbiórkę naklejek na rzecz dzieci, które przebywają na oddziale hematologii i onkologii w Warszawie.

Społeczność naszej szkoły bardzo chętnie wzięła udział w tej akcji.

Bardzo dużym zaangażowaniem w zbiórkę wykazały się klasy: 0A, 1B, 2B, 3B, 8A, które przekazały na rzecz małych pacjentów najwięcej naklejek.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu

Od 4-29 października 2021 roku przeprowadziliśmy w naszej szkole zbiórkę karmy i potrzebnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska.

Wolontariuszki z klasy 8a wraz z opiekunkami p. Edytą Jędryszek i p. Iloną Górniewską odwiedziły schronisko „Kocham Psisko” i przekazały kochanym zwierzakom zebraną karmę suchą, mokrą, ryż, makarony, smycze, obroże, szelki, koce, poduszki i ręczniki.

Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w naszą zbiórkę.

Szkolny Klub Wolontariatu

Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" Od 15 listopada do 6 grudnia trwa zbiórka przyborów szkolnych i słodyczy dla Rodzinnych Domów Dziecka i Pogotowia Opiekuńczego. Zachęcamy do udziału w akcji! Dary prosimy składać do pudełka wystawionego w wejściu głównym szkoły przy portierni.

Szkolny Klub Wolontariatu, Samorząd Szkolny