Dnia 19 marca 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach odbyły się eliminacje powiatowe do XLV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Turniej obejmujący test wiedzy oraz zadania praktyczne, miał na celu nie tylko sprawdzenie znajomości przepisów ruchu drogowego, ale także promowanie bezpiecznych praktyk poruszania się po drogach. Kształtowanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy, a także zachęcanie do korzystania z roweru jako formy transportu, rekreacji i sportu jest celem corocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W tym roku powiat radomski reprezentowały dwie drużyny z naszej szkoły w kategorii dzieci młodszych oraz starszych.
Grupa I:
1. Joanna Nowak i Dominika Nowak z klasy 4a,
2. Antek Papuć i Julek Stańczyk z klasy 4b.
Grupa II:
1. Nadia Masiarz z klasy 6b,
2. Bartek Czerwiński z klasy 6a,
3. Borys Zając z klasy 6c.
Obie drużyny awansowały do kolejnego etapu rejonowego.

Życzymy zawodnikom sukcesów w kolejnym etapie.

Opiekun Dariusz Chęć.