Search

Wybory najładniejszego logo.

Uczniowie głosowali na logo projektu „Dawno, dawno temu…” Spośród 34 nadesłanych prac ze wszystkich szkół partnerskich uczniowie wybierali 3 najładniejsze ich zdaniem (oprócz prac z naszej szkoły). Najwięcej głosów zdobyły prace nr 6, 9, 15. Wyniki zostały przesłane do szkoły na Litwę, która jest odpowiedzialna za to zadanie. Po zliczeniu głosów ze wszystkich szkół z projektu wyłonione zostanie Logo projektu. Mamy nadzieję, że zwycięży projekt z naszej szkoły. Wyniki już wkrótce.

Additional information

Strona wykorzystuje pliki cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies i sposobie blokowania ich, kliknij w ten link Ciasteczka (ang. cookies).

Zgadzam się na korzystanie cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information