Podziękowania z Łotwy

Cześć!
Chcielibyśmy przekazać ogromne podzięklowania całemu gronu za ciepłe przyjęcie w Radomiu!
Oto kilka wrażeń uczniów:
•    ,,Po raz pierwszy czuliśmy się tak szczerze i ciepło powitani"
•    ,,Dziękuję za  „Dzień dobry”  w ojczystym języku i prezenty od dyrektora"
•    ,,Dużym zaskoczeniem było kiedy polskie dzieci zaczęły śpiewać hymn Pavilosty, prawie zaczęłam płakać"
•    ,,Podczas koncertu uczestnicy z każdego kraju mogli się poczuć szczególnie wyróżnieni"
•    ,,Dziękujemy za motyle"

•    ,, Podobało nam się prowadzenie lekcji"
•    ,,Chleb z masłem był bardzo pyszny"
•    ,,Wspaniałe muzeum w Warszawie. Nigdy nie pomyślałam, że może ktoś lubić być w muzeum"
•    ,,Po raz pierwszy mogliśmy używać audioprzewodników"
•    ,,Nie zapomnę jak były nakryte stoły na kolacji. Jak we śnie"
•    ,,Cieszymy się z certyfikatów i prezentów"
•   ,, Podobał nam się dyrektor"

Specjalne podziękowania dla dyrektora Marka Sternalskiego za wsparcie i za pomoc w rozwiązywaniu problemów.