Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła po raz drugi uzyskała tytuł Złotej Szkoły NBP oraz Nagrodę za najlepiej wykonane zadania w IV edycji programu. Uczniowie i nauczyciele PSP nr 2 w Radomiu kolejny raz przystąpili do ogólnopolskiego programu popularyzującego wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych, którego organizatorem jest Narodowy Bank Polski. Uczniowie klas siódmych utworzyli Drużynę Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej pod opieką p. Renaty Chlibiuk i p. Lidii Sitarz. Wykonali wymagane przez organizatorów zadania dotyczące tematu przewodniego IV edycji programu Złote Szkoły NBP - POLSKI ZŁOTY W OBIEGU OD 100 LAT – NBP I JEGO FUNKCJA EMISYJNA.

W tym roku szkolnym bardzo aktywnie realizację zadań programu włączyli się nauczyciele i uczniowie zespołu przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji zadań.

Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej