26 listopada 2021r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maksymilian Kowalczyk, Nadia Szczepaniak  z kl. 6b oraz Piotr Słoniewski z kl. 7c (zawodnik rezerwowy Kacper Pawlik z kl. 6b), wzięła udział w XXIII Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego "JESIENNY ROWER". Turniej został  zorganizowany przez MDK im. H. Stadnickiej, WORD, Wydział Ruchu Drogowego KM Policji w Radomiu pod patronatem Prezesa AMD Auto Centrum SKODA w Radomiu. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania I pomocy przedlekarskiej oraz umiejętnością w zakresie sprawdzenia stanu technicznego roweru.

Drużyna naszej szkoły zdobyła puchar zajmując I miejsce w turnieju .

W klasyfikacji indywidualnej uczniowie „Dwójki” zajęli I i II miejsce:

I miejsce - Maksymilian Kowalczyk

II miejsce - Piotr Słoniewski

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy sukcesów

Opiekun drużyny Aleksandra Kowal