“Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi, do przyrody, w zielone każdy z wiosną gra, zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa…”

Gdy wiosna zagościła już w naszej szkole, zaczął się czas tworzenia świątecznych ozdób i prac plastycznych. Właśnie dlatego w dniu 29.03.23 r. odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których uczniowie z kl.3a i Zeróweczki przygotowały karty świąteczne z życzeniami dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej i Weterana Walki i Pracy w Radomiu.

We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych dzieci, pomysłów było bardzo wiele. Sala szkolna zamieniła się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Uczniowie odkrywali swoje talenty plastyczne, muzyczne i taneczne, zamienili się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki oraz wesołą wspólną zabawę. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych kart świątecznych. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko. Wszystkim obecnym na warsztatach dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

D. Krupińska, M. Piechurska, M. Janas