Wyniki 2017

 

Wyniki

X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

„I ty możesz zostać baśniopisarzem”

 

Grand Prix

i Tytuł

Odkrywca Krainy Baśni

Zofia Garbacz

za baśń „Druga szansa” i pokazanie w niej, jak los każdego z nas zależy od dobroci, zrozumienia i wsparcia innych. Za pokazanie, że każdy popełnia błędy, a piękne jest to, że potrafi je naprawić.

opiekunowie Bożena Stefaniak, Joanna Dobkowska

Szkoła Podstawowa w Sochaczewie

województwo mazowieckie

nagrody - statuetka, pióro Waterman, tablet Lark, złota zawieszka Yes, „Księga mądrości świata Aforyzmy przysłowia sentencje”, „Przyroda powiatu radomskiego”, gadżety Gazety Wyborczej, pendrive

nagroda dla nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu – długopis, etui Parker

>>Przeczytaj nagrodzoną baśń<<

I miejsce

Milena Kmita 

opiekun Dorota Fura

Szkoła Podstawowa w Libiszowie

 województwo łódzkie

nagrody - statuetka, tablet Lark, złota zawieszka Yes, A. Mickiewicz „Pan Tadeusz”, „Przyroda powiatu radomskiego”, długopis, etui Parker, upominki Gazety Wyborczej, pendrive

nagroda dla nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu - długopis Parker

 

II miejsce Anna Niewiarowska

opiekun Halina Bartak

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabierzowie

województwo małopolskie

nagrody - statuetka, tablet, zegarek Superdry, długopis Parker, „Radom między wojnami”, upominki Gazety Wyborczej, pendrive

nagroda dla nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu – długopis, etui Parker

 

 

III miejsce 

Zuzanna Biernat

opiekun Grażyna Jaśniowska

Szkoła Podstawowa nr 10 w Inowrocławiu

województwo kujawsko – pomorskie

 

nagrody - statuetka, tablet, zegarek Superdry, długopis Parker, leksykon „Wielcy Polacy Pisarze Leksykon”, upominki Gazety Wyborczej, pendrive

nagroda dla nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu - długopis Parker

 

Wyróżnienie Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu

Weronika Mróz

opiekun Barbara Kapera

Szkoła Podstawowa nr 160 w  Krakowie

województwo małopolskie

nagrody – dyplom, „Baśnie 1001 nocy”, długopis

 

Wyróżnienie Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu

Aleksander Wysocki

opiekun Iza Ługowska - Panasiuk,

 Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach

 województwo mazowieckie

nagrody – dyplom, „Skarby Polski”, długopis

 

Nagroda Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego

Oliwier Magoń

opiekun Iwona Ratajczak

Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 3 w Ścinawie

województwo dolnośląskie

 

nagrody – dyplom, tablet Samsung Galaxy Tab E, długopis, etui Parker, informatory Siła w Precyzji

nagroda dla nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu - długopis Parker

 

 

 

Wyróżnienie Telewizji Dami

Nina Garbacz

opiekunowie Bożena Stefaniak, Joanna Dobkowska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie

województwo mazowieckie

nagrody - Scrabble, W. Krupa „Krótka historia Radomia”, „Radom spacer sentymentalny”, „Przyroda powiatu radomskiego”, torba sportowa, etui na karty

 

Wyróżnienie Radia Plus

 Ewa Rejman

opiekun Justyna Łukawska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie

województwo mazowieckie

 

nagrody – Słownik współczesny angielsko-polski, zegarek Superdry, L. Yep, J. Ryder „Poradnik dla smoków – żywienie i wychowanie ludzi”, upominki Radia Plus

 

Wyróżnienie Gazety Wyborczej

Malwina Rosiak

opiekun Katarzyna Szymańska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędostwie

województwo mazowieckie

nagrody - dyplom, „26 bajek perskich”, J. Fabicka „Rutka” , G. Kasdepke „45 puknięć w głowę Słowa          i pojęcia, które warto znać”, długopis, pióro, portfel, upominki Gazety Wyborczej, pendrive

 

Nagroda Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2

im. H. Ch. Andersena w Radomiu

Marka Sternalskiego

Wanessa Rajkowska

opiekun Renata Janikowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomiu

województwo mazowieckie

nagrody – zegarek Superdry, długopis Parker, słuchawki Sony,  „Popularny słownik terminów literackich     i gramatycznych”, upominki Gazety Wyborczej, pendrive, notes w twardej oprawie

nagroda dla nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu - długopis Parker

 

Nagroda jury dziecięcego, w skład którego weszli uczniowie

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. H. Ch. Andersena w Radomiu  

Tymon Kałużny

opiekun Anna Witkowiak

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

województwo kujawsko - pomorskie

 

nagrody – pluszak, zegarek Superdry, upominki Gazety Wyborczej