Search

Wakacje!

19 czerwca  zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uczniowie otrzymali świadectwa. Najlepszym uczniom Dyrektor szkoły wręczył świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody. Ośmioklasiści opuszczają mury naszej szkoły. Życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacji!

Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji! 

Festyn parafialny

W niedzielne popołudnie  16.06.2019 r. odbył się festyn parafialny. Uczniowie naszej szkoły z oddziału przedszkolnego 0a, oraz klas  I b, II a,  IV b i VI c  zaprezentowali  swoje artystyczne talenty i przenieśli  widzów w krainę tańca, muzyki ,śpiewu i gimnastyki artystycznej.   Mali Artyści po występie otrzymali wielkie brawa, pochwały i słodkie upominki od organizatorów Festynu Parafialnego.

Wszystkim młodym artystom i pasjonatom życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom  gratulujemy  trafionych pomysłów i  udanej  rodzinnej imprezy.

 A. Dolega,  M. Piechurska, D. Krupińska

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 19 czerwca 2019 r.

- oddziału przedszkolnego i klasy 1-3 o godz.11.00

- klas 4-8 o godz.9.00.

Sale:

Czytaj więcej...

Bookcrossing. Miła niespodzianka na wakacje.

Dnia 7 czerwca 2019r. na długiej przerwie zostało przygotowane stoisko „Bookcrossingu” . W wiklinowych koszach uczniowie mogli znaleźć interesującą dla siebie książkę, a potem ją zabrać do domu . Akcja miała na celu propagowanie idei przekazywania książek już przeczytanych, dzielenia się nimi. Uczniowie cieszyli się z ciekawych, wakacyjnych lektur.

W akcję zaangażowały się uczennice z klasy 5a: Maja Rokita, Zuzia Rokita, Michalina Borczuch oraz Maja Gadaszewska i Julia Gadajska z klasy 7a.

R. Kowal, B. Rojek

„Jak nie czytam, jak czytam”

Dnia 7 czerwca 2019r. o godzinie 10.00 po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem akcji było pobicie rekordu we wspólnym czytaniu książek przez  uczniów i nauczycieli. Wszyscy podeszli do zadania z ogromnym zaangażowaniem, przynosząc ze sobą książki z własnej lub szkolnej biblioteki.

 R. Kowal, B. Rojek

Podkategorie

Additional information