Ankieta

Uczniowie wszystkich szkół partnerskich mieli za zadanie przeprowadzić ankietę w formie wywiadu na temat Mediów Społecznościowych. W ten sposób możemy dowiedzieć się z których mediów najczęściej i najchętniej korzystają nasi zagraniczni koledzy, jak dużo czasu  i na co poświęcają będąc w sieci, czy mają jakiekolwiek ograniczenia czasowe i czy wiedzą jakie ryzyko niesie za sobą korzystanie z Mediów Społecznościowych. Aby zapoznać się z ich wypowiedziami zachęcamy do skorzystania ze strony naszego projektu:)
A oto jak odpowiadali nasi uczniowie: