Sportowa Olimpiada Szkolna

3 czerwca 2013 r. odbyła się VI Sportowa Olimpiada Szkolna, w której  to uczniowie naszej szkoły rywalizowali w wielu dyscyplinach sportowych. Olimpiada była wspaniałą okazją do zaprezentowania wielu sportowych talentów, którymi to nasza placówka może się pochwalić. Najmłodsi walczyli, o miano najbardziej usportowionej klasy, w grach i zabawach takich jak: „przewróć postaw”, slalom, kozłowanie piłki, rzuty do kosza itp. Po zakończeniu rozgrywek, wszystkie grupy otrzymały wspaniałe nagrody, a dzieci i ich panie obiecały że za rok znów się spotkają na kolejnej olimpiadzie.