Konkurs wokalny "Marcowe Śpiewanki"

8 marca 2013 roku, z okazji Dnia Kobiet, w naszej szkole odbył się konkurs wokalny „Marcowe śpiewanki”. Konkurs odbył się po raz drugi. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania własnych aranżacji wokalnych wybranych utworów. Wśród uczniów jak i nauczycieli nie zabrakło entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoliło nam spotkać się w bardzo licznym gronie. Jesteśmy przekonani, iż udział w konkursie był dla uczestników wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń.