Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów w szkole

V Turniej Taneczny „Pokaż, na co Cię stać”

Organizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego turniej, którego ideą była konfrontacja dorobku tanecznego uczniów naszej szkoły oraz popularyzacja różnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci. Tańczące brzdące zdominowały scenę co przysporzyło wiele radości na twarzach widzów. Jury zadziwiła ekspresja wykonania tańców, a także bogata choreografia, którą opanowały i poprawnie zatańczyły dzieci. Na jeden dzień ogród pełen ekspresji twórczej, fantazji i dobrej zabawy tanecznej  rozwijał kreatywność uczniów naszej szkoły.