Spotkania z wychowawcami

W dniu 21 listopada 2012r. (środa) o godzinie 16.30 rozpoczną sie spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Dyżur Rady Rodziców

W każdą "pierwszą środę miesiąca" przedstawiciel Prezydium Rady Rodziców pełni dyżur w godzinach 16.00 - 17.00 w pokoju Rady Rodziców (obok sali 101).

konkurs wokalny "Marcowe śpiewanki"

8 marca odbędzie się szkolny konkurs wokalny "Marcowe śpiewanki".

Godz. 10.45 kl. 1-3

Godz. 12.45 kl. 4-6.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!!

Ponownie kolorowy dzień w naszej szkole

21 marca w PSP nr 2 im. H.Ch. Andersena będzie kolorowy dzień - dzień bez mundurka. W tym dniu uczniowie zamienią swoje mundurki na kolor zielony lub żółty.

Segregujesz - Pomagasz

Do 20 lutego trwa akcja zbiórki odzieży używanej. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów!!!