DRODZY  RODZICE.

Przypominamy, że zbliża się termin rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 do pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej Nr2 im. H.Ch. Andersena  w Radomiu.

Rejestracja w systemie wniosków/zgłoszeń o przyjęcie do klasy pierwszej i złożenie w szkole pierwszego wyboru podpisanego wniosku/zgłoszenia oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych od 29 lutego (godz. 10.00) do 8 marca (godz. 15.00).

Złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka w szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane: do 18 kwietnia 2024, do godz. 15.00.

potwierdzenia woli

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Do oddziału przedszkolnego w szkole obowiązują zasady naboru takie jak do klasy  pierwszej.

Informacje na temat rekrutacji do naszej szkoły można uzyskać pod numerem telefonu: 509 972 056