Składka na Radę Rodziców

SZANOWNI RODZICE

Zarząd Rady Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą  o wpłatę składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Niniejszym informujemy, że  w obecnym roku szkolnym opłata roczna na Radę Rodziców wynosi 30 zł. na dziecko. W przypadku 2 lub więcej dzieci opłata wynosi na pierwsze dziecko 30 zł. na kolejne 10 zł. Składkę należy przekazać do skarbnika  Trójki KlasowejSekretariatu Szkoły albo wpłacić na konto Rady Rodziców na numer

21 1240 3259 1111 0000 2989 3256

Mając na uwadze realizację wszystkich niezbędnych przedsięwzięć szkolnych prosimy  o jak najszybsze dokonanie wpłaty.

Zgodnie z uchwalonym planem finansowym pieniądze ze składek pozwolą na realizację wiele ciekawych przedsięwzięć szkolnym skierowanych do Państwa dzieci, w tym:  konkursy, olimpiady , turnieje taneczne, zabawę noworoczną, prowadzenie kół zainteresowań, zakup środków dydaktycznych, sfinansowanie dodatkowych  zajęcia dla uczniów.

Przewodniczący  Rady Rodziców