Akcja Rady Rodziców

W ramach projektu edukacyjnego "Domino czytelnicze", którego celem jest popularyzacja czytelnictwa wśród uczniów,

Rada Rodziców zainicjowała akcję polegającą na przekazywaniu do szkolnej biblioteki niepotrzebnych książek, pochodzących z zasobów domowych.
W ten sposób wzbogacą one zbiory biblioteczne i świetlicowe naszej szkoły, jak również wykorzystane będą podczas kiermaszu wymiennego, który odbędzie się na najbliższym Festynie Rodzinnym.
Pomysł tej akcji spotkał się z bardzo dużym entuzjazmem wśród Rodziców, a jej dotychczasowe efekty to zbiór ponad 60 pozycji książkowych! Dziękując za okazane wsparcie zachęcamy do dalszego udziału w akcji.
Drodzy Rodzice! Prosimy Was o przyniesienie co najmniej jednej książki pochodzącej z zasobów domowych i przekazanie jej do szkolnej biblioteki. W ten prosty sposób przyczyniamy się do rozbudzania pasji czytelniczych wśród naszych dzieci. Prawda, że warto?

>>Pobierz plakat<<