"Wiosna wokół nas" - projekt edukacyjny

Uczniowie klas II od marca biorą udział w realizacji projektu edukacyjnego ,,Wiosna wokół nas’’. Celem projektu jest uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody, zapoznanie ze zwyczajami i tradycjami związanymi z nadejściem wiosny i dostrzeganie zmian zachodzących w przyrodzie.

W ramach projektu uczniowie szukali wiosny w najbliższej okolicy szkoły, założyli hodowlę roślin, wykonali wiosenne kanapki i sałatki oraz zapoznali się z tradycjami i zwyczajami  związanymi z nadejściem wiosny. Ponadto wykonali wiele kolorowych prac plastycznych związanych tematycznie z wiosną.

Realizacja projektu potrwa do końca maja.

Klasa II a – wychowawca: Anna Dolega

Klasa II b – wychowawca: Mariola Piechurska