Jesień i zima z witaminam i- odżywiamy się zdrowo

Projekt: „Jesień i zima z witaminami - odżywiamy się zdrowo” realizowany jest w klasach pierwszych w celu wzbogacenia wiedzy uczniów dotyczącej zdrowia i właściwego odżywiania się. W I semestrze uczniowie systematycznie przygotowywali i spożywali zdrowe posiłki, poznawali ich wartości odżywcze, oglądali filmy na temat zdrowego odżywiania. Brali udział w akcjach „Warzywa i owoce w szkole”, „Pij mleko” i Ogólnopolskim Dniu Zdrowego Śniadania. Projekt będzie kontynuowany w II semestrze.