Projekt edukacyjny "Poznajemy różne zawody"

Klasy III a, III b, III c w miesiącach październik – grudzień  brały udział w realizacji projektu edukacyjnego ,,Poznajemy różne zawody ’’. Celem projektu było rozwijanie zainteresowań uczniów pod kątem poznawania różnych zawodów, ukazywanie wartości pracy w życiu człowieka oraz okazywanie szacunku dla ludzi różnych profesji. Dzieci spotkały się z fryzjerką, kosmetyczką, sprzedawcą, piekarzem, policjantem, rehabilitantką, listonoszem, fotografem, górnikiem, weterynarzem, bibliotekarką, pielęgniarką i aktorem. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Dzieci chętnie uczestniczyły w spotkaniach, zadawały mnóstwo  ciekawych  pytań.

Dyr.Ewa Smardz, Anna Dolega, Mariola Piechurska, Joanna Gajda

Zapraszamy do galerii zdjęć!