Search

Która z prac najpiękniejsza?

W grudniu 2013 roku uczniowie naszej szkoły wybrali najpiękniejszą i najbardziej charakterystyczną dla naszego kraju baśń. Okazało się że najbardziej podoba się „Kwiat paproci” Józefa Kraszewskiego.

Następnie chętni uczniowie napisali opowiadania na podstawie tejże baśni, przetłumaczyli je na język angielski oraz wykonali ilustracje do swych tekstów. Takie samo zadanie wykonali uczniowie wszystkich szkół partnerskich. Wszystkie prace zostaną przysłane do naszej szkoły i powstanie z nich tomik najbardziej znanych i najbardziej interesujących baśni europejskich. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia prac w lutym.

Additional information

Strona wykorzystuje pliki cookies. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies i sposobie blokowania ich, kliknij w ten link Ciasteczka (ang. cookies).

Zgadzam się na korzystanie cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information