Świetlicowe konkursy plastyczne

10 września 2011 r. w szkolnej świetlicy odbył się konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji - podziel się z nami Twoimi wspomnieniami”. Wzięło w nim udział 43 uczniów z klas II-IV.  Uczniowie przedstawili na pocztówkach swoje wrażenia i wspomnienia z wakacji.

W naszej świetlicy szkolnej został również przeprowadzony konkurs plastyczny „Spróbuj pokochać jesień”.  Uczniowie z klas II – IV  z dużym zaangażowaniem wykonali rysunki w technice tłuste pastele. Inspiracją plastycznej twórczości była jesień. W swoich pracach uczniowie uwzględnili barwy charakterystyczne dla tej pory roku. Wyróżnione prace zostały na wywieszone na świetlicowej wystawie.

Z okazji Dnia Nauczyciela  w świetlicy szkolnej  odbył się konkurs plastyczny „Mój nauczyciel – wychowawca”, w którym wzięło udział 38 uczniów z klas II – V. Przedstawili  oni w formie rysunku swoich ulubionych nauczycieli i wychowawców. Prace dzieci zostały wywieszone na pokonkursowej wystawie.

E. Gut, M. Skórnicka