Sukces na turnieju "Bezpieczne drogi Radomia"

4 października 2011r. odbył się finał XV Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi Radomia”, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Stadnickiej w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Radomia.

Uczestnicy pisali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, a także wykazali się umiejętnością jazdy po rowerowym torze przeszkód.

I miejsce oraz Puchar Przechodni zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piotr Jeżak, Łukasz Moczkodan, Aleksandra Snopek. Uczniowie zostali przygotowani przez p. Aleksandrę Kowal. Otrzymali dyplomy i nagrody.

Opieka: A. Kowal

Gratulujemy!