Ślubowanie klas pierwszych

12 października 2011 r. odbyło się pasowanie na uczniów klas pierwszych. Do uczniowskiego grona po raz pierwszy dołączyła grupa sześciolatków. Uroczystość ślubowania zaszczycili swoją obecnością: Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Leszek Pożyczka, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Pogodzińska, Proboszcz Parafii św. Teresy ks. Zbigniew Gaczyński oraz przedstawiciel III Komisariatu Policji. Pierwszakom w tym ważnym dla nich dniu towarzyszyli ich rodzice.

Witamy w naszej szkole i życzymy dobrej nauki!