Sprzątanie świata – 2011

16 września 2011 r. odbył się apel poświęcony akcji „Sprzątanie świata”. W związku z przewodnim tegorocznym hasłem  „Lasy to życie – chrońmy je” uczniowie kl. III a przygotowali krótki program artystyczny. Odbyła się prezentacja multimedialna przygotowana przez członków Szkolnego Eko-koła. Podczas apelu uczniowie zostali zapoznani z regulaminem konkursów „Okaż mi serce” i „Przyroda sama się nie ochroni”.

Równocześnie wznowiono w nowym roku szkolnym akcję zbiórki surowców wtórnych i makulatury.

Organizacja: I. Marek, A. Szczepanek