W czwartek 30 września 2021r. wybraliśmy się na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach. Na miejscu zbiórki wychowawca sprawdził obecność, właściwe przygotowanie dzieci do wycieczki, omówilł zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz regulamin zachowania w autokarze. Poranek był deszczowy, ale autokar przyjechał przed czasem i sprawnie zajęliśmy w nim miejsca. Pomachaliśmy rodzicom i odjechaliśmy w poszukiwaniu przygód do wsi Mościska w gminie Trojanów. Od przyjazdu na miejsce dzieliły nas już tylko 80 km, czyli 1,5 godziny jazdy. Jadąc obserwowaliśmy piękną polską jesień. Widzieliśmy konie  chodzące po polu i wiewiórki skaczące po drzewach. Po przyjeździe pogoda się poprawiła i poprawiła nam humory.
Kiedy dojechaliśmy na miejsce najpierw zjedliśmy śniadanie, a potem z panem  przewodnikiem zwiedzaliśmy obiekt . Iluzja to zjawiska optyczne by oszukać ludzkie zmysły ."Farma Iluzji" to miejsce, gdzie mogliśmy przeżyć przygodę życia. Przewodnik  pokazał nam Magiczny Kran. Później przeszliśmy przez Tunel Zapomnienia. O zawrót głowy przyprawił nas Obrotowy Domek i Latająca Chata Tajemnic. Bawiliśmy się wesoło.
Zmęczeni , ale radośni spałaszowaliśmy wszystko co nam przygotowali rodzice. Kupiliśmy sobie pamiątki i  wyruszyliśmy w drogę powrotną. Przed szkołą czekali na nas stęsknieni rodzice.
To był udany dzień. Dostarczył nam wielu wrażeń i przyjemności. Już planujemy następną wycieczkę!

Wychowawca klasy
Dorota Banaszek