Coś miłego dla chorego

Już po raz trzeci pragniemy zachęcić uczniów naszej szkoły do włączenia się w akcję Fundacji dr Clown „Coś miłego dla Chorego”. Prosimy wszystkich chętnych uczniów o wykonanie kartek z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Aby urozmaicić nasze prace proponujemy wykonanie mini książki lub mini komiksu o zabawnej i wesołej treści – min. 4 strony. Autorów prosimy o podpisanie prac imieniem i zamieszczenie nazwy szkoły. Wykonane prace prosimy składać do 05.02.2021r. w świetlicy szkolnej lub do pudełka z napisem „świetlica” przy portierni przy wejściu głównym do szkoły. Prace zostaną dostarczone do warszawskiego oddziału Fundacji, a wolontariusze przekażą je chorym w dniu 11.02.2021r. w Światowy Dzień Chorego.

Wychowawcy świetlicy