AKCJA- WYLOSUJ ANIOŁA

Członkowie fundacji „Gdy liczy się czas” postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla chorych dzieci: „Wylosuj Anioła”, która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów. Klasa I A z zaangażowaniem włączyła się do tej szlachetnej akcji, polegającej na przygotowaniu kartek z życzeniami – słowami wsparcia dla chorych dzieci. Uczniowie wraz z rodzicami mieli szansę stać się „ANIOŁEM STRÓŻEM” dla małego pacjenta ze szpitala oddziału onkologii i hemoterapii dziecięcej. Przygotowali wiele kolorowych kartek świątecznych z pięknymi życzeniami i słowami otuchy. Wszystkie kartki, które były przygotowane z okazji Świąt Bożego Narodzenia  zostały wysłane do fundacji, po to, aby na święta trafiły do rąk chorych dzieci, którym tak bardzo potrzebne  jest wsparcie i podtrzymanie na duchu.

Mamy nadzieje, że dzięki naszym wspólnym działaniom na niejednej twarzy pojawi się uśmiech.

Wszystkim zaangażowanym rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w akcję, bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

M. Piechurska