Szkolny konkurs recytatorski kl.0-3

W dniu 01. 10. 2020 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0 – III. Celem konkursu była popularyzacja polskiej literatury pięknej wśród dzieci, rozwijanie ich zdolności recytatorskich oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji. Jury obradowało w składzie : pani dyrektor E. Smardz, pani R. Kowal, pani I. Górniewska. Wszyscy uczestnicy konkursu, pomimo swojego młodego wieku sprostali zadaniu, byli doskonale przygotowani i wypadli bardzo dobrze. Po wysłuchaniu wszystkich wierszy jury wybrało uczennicę- Łucję Głogowską z kl. III C, która recytowała  wiersz J. Brzechwy - ,,Kijanki”. Będzie reprezentować naszą szkołę w dalszych eliminacjach  w Domu Kultury Borki podczas  Małego Konkursu Recytatorskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A. Dolega, M. Piechurska