Wychowawcy świetlicy zapraszają! - konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej pt. "KARTKA URODZINOWA DLA KSIĄŻKOWEGO MISIA".

Tematem prac konkursowych jest kartka urodzinowa dla zapewne świetnie wam znanego Misia z książki. Może to być Miś Puchatek, Paddington, Uszatek, Coralgol, i wiele, wiele innych. Możecie posłużyć się kredkami (rysunek) lub farbami (malarstwo), format A4 lub A5. Do was należy decyzja. Prace musicie wykonać jak zwykle samodzielnie i jak zwykle dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe będą wykonywać prace na świetlicy, a te dzieci które nie korzystają ze świetlicy, w domu.

Życzymy owocnej pracy nieograniczonej wyobraźni i oczywiście świetnej zabawy. Gotowe prace należy przynieść do świetlicy do 13.10.2020r.