Search

Sukcesy Szymona

Szymon Łuszczyński  - uczeń klasy 2b odnosi wiele sukcesów w Tenisie. Zajął II miejsce w ogólnopolskim turnieju Tenis 10 w kategorii do 8 lat, który odbył się w Warszawie na kortach KT BREAK. Awansował do turnieju finałowego DEKOR CUP. Brało w nim udział 8 najlepszych zawodników wyłonionych po 6 turniejach eliminacyjnych. W finale Szymon spisał się rewelacyjnie dochodząc do finału całego cyklu, gdzie po zaciętym meczu doznał jednej porażki i ostatecznie zajął II miejsce. Szymon odnosił również sukcesy w wielu innych turniejach m.in. 5.09 zajął II miejsce podczas Narodowego Dnia Tenisa, 22.08 II miejsce w turnieju Tenis 10 CUP o Puchar Agnieszki Radwańskiej oraz 23.08 II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!