Search

"Obudź w sobie pasje" - spotkanie z Mistrzem Football

W dniu 12 grudnia 2019 r naszą szkołę odwiedził Paweł Skóra, który przedstawił całej społeczności szkolnej swój program: „Obudź w sobie pasje.” Jako pasjonat sztuczek piłkarskich zajmuje się freestyle football od 2004 roku. Ma na swoim koncie tytuły: Mistrza Świata, Mistrza Europy i Mistrza Polski. Występował m.in.: w przerwach meczy na Euro 2012 rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie, na festiwalu Saarang 2015 w Indiach. Sędziował turnieje freestyle football w takich krajach jak: USA, Brazylia, Meksyk. Jest doświadczonym performerem z dorobkiem setek pokazów na całym świecie, uczestnikiem programu Mam Talent. Zaangażował w trakcie  swojego programu również dzieci i młodzież naszej szkoły, spotkało się to z dużym zainteresowaniem. Na koniec pokazu uczniowie otrzymali pamiątki z autografem mistrza.

Dariusz Chęć

Additional information