Urodziny Zerówkowego Misia

Tak jak każde dziecko w czerwcu obchodzi swoje święto Dzień Dziecka, tak i Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada był hucznie obchodzony w oddziale przedszkolnym. Dzieci z zerówki wraz z dziećmi z PP nr 19 gr XII obchodziły urodziny Zerówkowego Misia, który jest najlepszym przyjacielem dziecka i można mu powierzyć wszystkie sekrety. Zajęcia rozpoczęły się przybliżeniem historii powstania pluszowego misia przez opowiadanie "Od niedźwiadka do Puchatka". Następnie dzieci układały z części portrety różnych bohaterów bajkowych (Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Kolargol, Miś Yoggi). Obydwie grupy zintegrowały się poprzez pląs "Ja jestem niedźwiadek" oraz w misiowych maskach zatańczyły taniec do piosnki "Jadą, jadą misie". Zabawa urodzinowa zakończyła się degustacją misiowymi ciasteczkami Lubisie oraz wykonaniem pamiątkowych zdjęć z Zerówkowym Foto Misiem.

D. Krupińska