Międzyszkolne zawody sportowe

W dniach 18- 25 listopada 2019 roku, na pięknych obiektach sportowych naszej szkoły, w ramach XVI Radomskich Igrzysk Dzieci odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Gościliśmy 22 reprezentacje z terenu Radomia. Mecze stały na wysokim poziomie, obfitowały w składne akcje, piękne bramki, charakteryzowały się walką o każdą piłkę. Ale najważniejsze jest to, że rozgrywki dały chłopcom wiele pozytywnych emocji, integrację szkół, pozwoliły spędzić czas z pożytkiem dla zdrowia, odbywały się w duchu fair- play.

Końcowa klasyfikacja mistrzostw:

Złoty medal PSP 21

Srebrny medal PSP 4

Brązowy medal  PSP 23

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Szkolnemu Związkowi Sportowemu za wsparcie w organizacji tej wspaniałej imprezy. Dziękujemy Pani Ewie Puton za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla naszych gości.

Organizatorzy: Aneta Wątorska, Edyta Jędryszek, Barbara Ryters, Kamil Pietralski, Tomasz Szymczak