Search

Halowa Lekka Atletyka w kategorii dzieci

18.02.2019r. w hali MOSiR w Radomiu, odbyły się eliminacje w Halowej Lekkiej Atletyce w kategorii dzieci, w ramach  XV Radomskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali z zawodnikami z PSP nr 1, PSP nr 18, PSP nr 34, PSP nr 29 w biegu na  60 m , 60 m ppł., w skoku w dal, rzucie piłką lekarską oraz biegu na 300 m i 400 m.

Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt i chłopców w składzie: Adamkiewicz Daria (VIa), Gajos Sandra (VIa), Hebda Zofia (VIc), Michalik Sandra (VIc), Orzelska Klara (VIa), Wiśniewska Wiktoria (VIc), Woźniak Karolina (VIb), Zaniat Aleksandra (VIa), Boczek Mikołaj (Ve), Drabik Filip (VIc), Garbarczyk Adam (VIa), Kaca Wojciech (VIc), Kowalczyk Maciej (VIb), Zagórski Norbert (VIc).

Po niezwykle zaciętej rywalizacji, kiedy to o sukcesie decydowały centymetry i dziesiętne sekund, awans do finału miejskiego wywalczyli:

 - w biegu na 60 m  - Hebda Zofia, Orzelska Klara oraz Garbarczyk Adam

 - w skoku w dal – Adamkiewicz Daria, Hebda Zofia

 - w rzucie piłką lekarską – Wiśniewska Wiktoria

 - w biegu na 300 m – Zaniat Aleksandra

 - w biegu na 400 m – Drabik Filip

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a finalistom życzymy wspaniałych wyników w finale!


Barbara Ryters, Kamil Pietralski

Additional information