MISTRZOSTWA W GRACH I ZABAWACH KLAS I – III

W dniu 24 stycznia 2019 roku w hali sportowej odbyły się mistrzostwa szkoły w GRACH I ZABAWACH klas I – III. Tej niezwykle udanej imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera fair – play, ducha sportowego i głośnego, radosnego aplauzu uczestników i kibiców. Rywalizacja we wszystkich sportowych konkurencjach była niezwykle zacięta i pasjonująca! O zwycięstwie decydowały centymetry, sekundy, pojedyncze rzuty, skoki! Wszyscy uczestnicy tej znakomitej imprezy sportowej zostali zwycięzcami, bo spędzili czas z pożytkiem dla zdrowia! Każda z drużyn została uhonorowana pamiątkowym dyplomem, a każdy z małych sportowców otrzymał słodki upominek.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw PSP Nr 2 w Radomiu w GRACH i ZABAWACH klas I – III:

Klasy I              Klasy II           Klasy III

I miejsce                  1    A                   2    A              3  A

II miejsce                 1    B                   2    B              3  B

III miejsce                1    C                   2    C                ---

Dziękuję za pomoc w organizacji imprezy Dyrekcji Szkoły, nauczycielom wychowania fizycznego Anecie Wątorskiej i Tomaszowi Szymczakowi.

Organizator: Edyta  Jędryszek