Search

Konkurs teatrlany kl.1-3

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły z klas I- III  wzięli udział w I Konkursie Teatralnym, w którym mogli zaprezentować swoje umiejętności aktorskie związane z tematyką zimową i świąteczną. Spotkanie rozpoczęło się rozgrzewką, która polegała na pokazaniu swoich emocji podczas  słuchania muzyki.  Następnie uczniowie w zespołach klasowych przystąpili do następujących konkurencji: spostrzeżenia, rymowanki, scenki dramowe i stop- klatki „Stwórz obraz” z wykorzystaniem rekwizytów. Wyobraźnia naszych uczniów nie zawiodła, powstały  różne ciekawe i zabawne formy teatralne. Zadania konkursowe sprawiły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Jury  w składzie: p. Ilona Górniewska, p. Sława Sowa wyróżniło: kl. Ic, kl. II c i kl. III b. Wszyscy  uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodkie upominki. Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu: Anna Dolega, Mariola Piechurska

Additional information