Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie II b i VI c

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy dla wszystkich okres. W naszej szkole w dniu 13.12.2018 r. odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe w klasie II b i VII c, w których uczestniczyli zaproszeni rodzice. Uczniowie,  pracując w zróżnicowanych grupach wiekowych, przypomnieli i utrwalili tradycje związane ze Świętami. Dzieci wspólnie układali wiersz, przepis na nową potrawę, życzenia, ryzowały komiks, choinkę, wykonały metodą orgiami świąteczne prezenty. Rodzice aktywnie włączyli się w rozwiązywanie poszczególnych zadań. Każda z grup miała możliwość prezentacji efektów swojej pracy. Dzieci wykazały się kreatywnością i innowacyjnością.

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, a rodzicom za pomoc przy realizacji zajęć!

D. Banaszek, R. Janikowska