Search

XV RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

W naszej szkole w dniach 3-12 grudnia 2018 roku w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbywały się Mistrzostwa Radomia w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Na obiektach naszej placówki gościliśmy 25 szkół. W zdrowej, sportowej, przyjaznej atmosferze odbyło się wiele wspaniałych spotkań, zakończonych pięknymi bramkami. Mistrzowski tytuł w tym roku wywalczyła PSP nr 9.  Nasza drużyna zakończyła zawody na wysokim czwartym miejscu. Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Kalbarczyk, Dawid Rokiciński, Emil Bzducha, Patryk Gocel, Patryk Szymczak, Mikołaj Boczek, Filip Kozłowski, Antek Łyżwiński, Filip Brzeski, trener Tomasz Szymczak.
 
Dziękuję bardzo za wsparcie i pomoc w organizacji tej niezwykle udanej imprezy sportowej: Dyrekcji naszej szkoły, moim koleżankom i kolegom: Anecie Wątorskiej, Edycie Jędryszek, Kamilowi Pietralskiemu. Serdeczne podziękowania składamy Pani Ewie Puton-Cukiernia Janda za ufundowanie słodkości dla naszych gości.
 
Organizator: Tomasz Szymczak

Additional information