Search

„Będę starał się być dobrym i uczciwym uczniem..." - ślubowanie klas 1

W poniedziałek 22 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się  uroczystość Pasowania na ucznia klasy I. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Dzieci  ślubowały na sztandar szkoły. Następnie  ślubowali rodzice pierwszoklasistów. Na prośbę Rodziców Dyrekcja Szkoły dokonała aktu pasowania na uczniów naszej szkoły.  Później delegacja klas I klas I złożyła kwiaty pod  Patronem Szkoły. Na zakończenie uczniowie klas I otrzymali legitymacje szkolne, tarcze i pamiątkowe dyplomy, nie zabrakło  również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Gratulujemy i życzymy, aby nauka w naszej szkole była dla Was wspaniałą przygodą.

Wychowawczynie klas I.

Additional information