Dzień Chłopaka na sportowo

Dn.28 września klasy II z naszej szkoły postanowiły spędzić Dzień Chłopaka na placu zabaw nad zalewem Borki. Początek spotkania zaczęliśmy od gier i zabaw integrujących zespoły klasowe. Potem dzieci miały czas na dowolne zabawy m.in.: korzystały z huśtawek , karuzeli, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej. Następnie uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych, wykonując różne zadania np. wyścigi z woreczkami, skoki zajęcze, odbijanie piłki czy omijanie przeszkód. Na koniec zagrali mecz piłki nożnej. Na zakończenie spotkania dziewczynki złożyły życzenia wszystkim chłopakom, zaśpiewały "Sto lat"  i wręczyły piękne upominki. Całej imprezie towarzyszyła piękna pogoda, świetny humor i uśmiech  na twarzach wszystkich dzieci.

M. Piechurska, D. Banaszek, E. Kozieł