Wizyta na Litwie

Kolejna wizyta w ramach wymiany partnerskiej odbyła się w kwietniu w Kownie na Litwie. Brało w niej udział 10 nauczycieli oraz 15 uczniów ze wszystkich szkół biorących udział w projekcie. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klasy 7c: Oliwia Jabłońska, Natalia Musiał oraz Kacper Jagiełło. Podczas wizyty delegacje wszystkich krajów zwiedzili szkołę, zapoznali się z systemem edukacyjnym szkoły na Litwie, pracowali nad zadaniami, prowadzili i uczestniczyli w zajęciach oraz zwiedzali Kowno i Wilno.

Do obejrzenia szerszej relacji z tej wizyty zapraszamy pod linkiem: