Projekt ‘A healthy dose of social media’, czyli ‘Zdrowa dawka mediów społecznościowych’ - program Erasmus+

Od września 2017r Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Ch. Andersena realizuje projekt   ‘A healthy dose of social media’ czyli  ‘Zdrowa dawka mediów społecznościowych’ w ramach programu  Erasmus+ . Koordynatorem projektu jest szkoła z Hemer w Niemczech a partnerami szkoły z Grecji, Litwy, Portugalii oraz Polski. Głównym celem projektu jest uwrażliwianie dzieci i młodzieży na racjonalne korzystanie z mediów społecznościowych, promowanie nauki języków obcych oraz podnoszenie świadomości interkulturowej.

Udział w ww. projekcie wpłynie na poprawę jakości edukacji szkolnej.