Oddział przedszkolny w Ranczo

Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Ranczo w Dolinie. Zwiedzały skansen przedmiotów z minionej epoki oraz Miasteczko Westernowe. Uczniowie korzystali z wielu atrakcji m.in. jeździli bryczką, na koniu, płukali złoto, zjeżdżali ze ślizgawki do siana, malowali twarze. Mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, korzystając z niecodziennych zabaw takich jak: strzelanie z łuku, rzut podkową do beczki, gra w kręgle, przeciąganie liny. Największą atrakcją był przejazd pociągiem westernowym.  Impreza zakończyła się dyskoteką w "Salunie Westernowym' i ogniskiem z kiełbaskami. Wszystkim dopisywały dobre humory. Niezapomniane wrażenia pozostaną nam na długo w naszej pamięci.

D. Krupińska