B&N – Akcja dla klas trzecich „Młody diagnosta”

W ramach projektu profilaktycznego „B&N – czyli Bezpieczny, Niechroniony”, uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami w kwietniu 2018 r. przystąpili do akcji szkoleniowej na „Młodego Diagnostę”.

1. Zapoznali się z obowiązkowym wyposażeniem roweru

2. Dowiedzieli się, jak sprawdzić stan techniczny rower i przygotować go do bezpiecznej jazdy

3. Poznane wiadomości utrwalili poprzez wykonanie prac plastycznych pod hasłem „Jestem bezpieczny podczas spaceru rowerowego”, na których zaakcentowali nie tylko elementy podstawowego wyposażenia roweru, ale zwrócili uwagę na elementy stroju rowerzysty podnoszące jego bezpieczeństwo (odblaski i kask).

4. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy „Młodego Diagnosty

Szkolny koordynator edukacji motoryzacyjnej: Aleksandra Kowal