KONKURS TALENTÓW

22 maja 2018 r. odbędzie się szkolny konkurs MAM TALENT. godz. 11. 40 klasy 4-7; godz. 13.40 klasy 1-3. Oto regulamin konkursu:

Regulamin konkursu „Mam talent”

Szkolny konkurs „Mam talent” ma na celu prezentację talentów i uzdolnień naszych uczniów. Każdy uczestnik powinien więc  pokazać swoje umiejętności w danej dziedzinie. Jury oceni w prezentacji przede wszystkim talent                           i umiejętności uczestnika.

1. Uczestnicy mogą występować w następujących kategoriach:

- taniec

- gra na instrumencie

- układanie kostki Rubika

- sport (gimnastyka, sztuki walki)

- pokaz kolekcji ubrań/biżuterii według własnego projektu

- sztuka iluzji

- występ teatralny, pantomima

- recytacja

- własna (samodzielnie zakomponowana/napisana) muzyka/piosenka/wiersz

- własne pomysły na prezentacje - po wcześniejszym ustaleniu z opiekunem samorządu

2. Konkurs będzie przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-7. Występ  może trwać maksymalnie 3 minuty.

Konkurs odbędzie się 22 maja (wtorek)  godz. 11.40 kl.4-7;

godz. 13.40 kl.1-3.

3. Przy zgłoszeniu należy podać, co mają przygotować organizatorzy do danego pokazu

4.Uczestnicy sami przygotowują podkład muzyczny (na pendrive).

5. Uczestnicy zgłaszają swój udział do 18 maja 2018r. do pani Katarzyny Kosmali lub pani Anety Wątorskiej.

6. Kryteria oceny:

1. Opracowanie choreograficzne
  2. Dobór i estetyka kostiumów i rekwizytów
  3. Ogólny wyraz artystyczny

7. Jury konkursowe składać się będzie z trzech nauczycieli i dwóch uczniów.