Konkurs biologiczny dla kl.7

W dniu 26 kwietnia 2018 r w naszej szkole odbył się I etap MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO „ORGANIZM CZŁOWIEKA I JEGO ZDROWIE” dla uczniów klas VII Szkół Podstawowych. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań dotyczących budowy i funkcjonowania organizmu człowieka. Do drugiego etapu przechodzi troje uczniów z najwyższymi wynikami: Natalia Musiał 7c, Dawid Kupisz 7b i Maciej Popławski 7b. Gratulujemy!

II etap – międzyszkolny odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu, w dniu 29.05.2018r. Trzymamy kciuki!

Andrzej Szczepanek