Spotkanie w Krainie Baśni

Dzieci z teatrzyku „ BAJKOLUDKI” spotkały się podczas Święta Patrona Szkoły z  autorką baśni „Bezcenny czas” Mileną Kmitą, która otrzymała Grand Prix i Tytuł Odkrywcy Krainy Baśni w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim „I ty możesz zostać baśniopisarzem”.  Dziewczynka jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Libiszewie a swoją pracę pisała pod kierunkiem p. Doroty Fury. Uczniowie kl. I A i II A na zajęciach teatralnych przygotowywali scenki do wygranej baśni, które zaprezentowali  na Święcie Patrona Szkoły przed liczną publicznością i pokazali, jak bezcennym skarbem jest wspólne spędzanie czasu. Przedstawienie to spodobało się również autorce baśni, która chętnie spotkała się z małymi aktorami, odpowiadała na ich pytania i zrobiła sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Milena Kmita pokazała, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, każdy z nas może zostać baśniopisarzem.

Mariola Piechurska, Anna Dolega