Święto Patrona

13 kwietnia 2018 r. obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Tego dnia przybyło do nas wielu miłych gości. Zebrani obejrzeli przedstawienia teatralne, występ gimnastyki akrobatycznej oraz wysłuchali pięknych piosenek w wykonaniu naszych uczniów. Każda klasa miała rekwizyt baśniowy. Podczas uroczystości zostały ogłoszone wyniki XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „I Ty możesz zostać baśniopisarzem”. Nagrodę Grand Prix i Tytuł Odkrywca Krainy Baśni otrzymała Milena Kmita ze Szkoły Podstawowej w Libiszowie. Uroczystość zakończył występ Orkiestry Dętej pod batutą p. Piotra Bąbolewskiego.

R. Janikowska

Zapraszamy do Galerii zdjęć!